• Detail firmy

OBALY ČESKO s.r.o.

Základní popis

Prodej redukované fólie Verpalin. Nabídka obalů, sáčků, balicích strojů, paletizačních pytlů a lepicích pásek včetně potisku.

Adresa

U Bechyňské dráhy 790
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26047268
DIČ:  CZ26047268

Výrobky, činnosti

SkinFast

- vše pro Skin balení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 254 842
Mobil: +420 603 143 412
Fax: +420 381 254 848
E-mail: cilkova@obalycesko.cz
WWW: www.obalycesko.cz

Kontaktní osoba

Miloš Novák

Další firmy v oboru

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

HELTOS a.s.

Naše společnost se specializuje na výrobu stolních a sloupových vrtaček a stojanových a pásových brusek. K vrtačkám a bruskám dodáváme veškeré příslušenství a zajišťujeme jejich následný servis. Opravujeme všechny typy vrtaček a brusek. Technické parametry vyráběných produktů naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.