• Detail firmy

ŽALUZIE - VAMBERSKÝ

Základní popis

Nabízíme interiérové i venkovní žaluzie. Dodáváme vodorovné, vertikální a venkovní žaluzie, rolety, markýzy, předokenní rolety a sítě proti hmyzu.

Adresa

Zářijová 200
182 00 Praha 8-Ďáblice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40771644
DIČ:  008-6305221560
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Látky pro vertikální žaluzie

Kontaktní údaje

Telefon: +42 028 588 149
Mobil: +420 603 768 677
E-mail: info@zaluzievambersky.cz
WWW: www.zaluzievambersky.cz

Kontaktní osoba

Luboš Vamberský

Další firmy v oboru

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.