• Detail firmy

MICHAEL SOMMER s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré stavby se specializací na monolitické bazény a bazény z betonových bloků. Naší další náplní je provádění obkladů a dlažeb, projektování, architektonické návrhy interiérů a exteriérů a dozorování staveb. Stavíme už od roku 1997

Adresa

Finkovská 7
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25146173
DIČ:  CZ25146173
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  21

Výrobky, činnosti

Průmyslové stavby

Kontaktní údaje

Mobil: 602 326 346
E-mail: info@stavby-sommer.cz
WWW: www.stavby-sommer.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.