• Detail firmy

MEGA s.r.o.

Základní popis

Výroba potrubních dílů: příruby, přechody, ohyby, tvarovky pro vodárenský, plynárenský, chemický, potravinářský průmysl. Kovárna: Výroba polozápuskových a strojních výkovků, tepelné zpracování. Opracování: soustružení, vrtání, frézování, broušení.

Adresa

Říčařova 611/30
503 01 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15063232
DIČ:  CZ15063232
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  23
Roční obrat:  40000000

Výrobky, činnosti

Příruby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 411 923
Fax: +420 495 217 206
E-mail: info@mega-hk.cz
WWW: www.mega-hk.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Buben - Jednatel

Ing. Petr Houštěk - Jednatel

Další firmy v oboru

GRACÍK s.r.o.

Velkoobchod hutním materiálem. Prodej uceleného sortimentu hutního materiálu plechů, profilů I, U, L, T, jeklů, pásové oceli, betonářské oceli, trubek, svařovaných sítí KARI, kulatiny a dalších materiálů dle požadavku zákazníka.

TVARPAL s.r.o.

Společnost se zabývá dodávkami polotovarů a přesných výpalků z kovů za použití technologie tepelného dělení materiálů metodou kyslík-acetylén nebo plazma. Na plazmovém pracovišti zhotovujeme výpalky z nerezových plechů, hliníkových plechů, barevných kovů a také z běžné konstrukční oceli. Nabízíme dělení, stříhání a zpracovávání otěruvzdorných plechů. Kompletní nabídka na webových stránkách.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.