• Detail firmy

Ing. Miroslav Jun

Základní popis

Provádíme revize a revizní služby v oblasti vyhrazených technických zařízení: revize jeřábů, kladkostrojů a ostatních zdvihacích zařízení. Revize plyn

Adresa

Rooseveltova 1661
272 00 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14467283

Výrobky, činnosti

Plynové instalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 246 066
Fax: +420 312 662 088
E-mail: firma.jun@centrum.cz
WWW: www.novetopeni.cz
Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.