• Detail firmy

Michal Havlis - COMPACT CB

Základní popis

Servis - opravy a prodej kancelářské techniky a mobilních telefonů, renovace náplní do tiskáren, prodej příslušenství a spotřebního materiálu.

Adresa

Jírovcova 912/57
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14485184
DIČ:  CZ7105301225
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej a renovace náplní do tiskáren

Prodej originálních i kompatibilních náplní do tiskáren, válcových zobrazovacích jednotek apod. Renovace tonerových i inkoustových náplní.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 311 196
Fax: +420 387 311 196
E-mail: info@kancelarska-technika.eu
WWW: www.kancelarska-technika.eu
WWW: www.compact-cb.cz

Kontaktní osoba

Michal Havlis - Majitel

Mobil: +420 728 057 000
E-mail: havlis@kancelarska-technika.eu
Další firmy v oboru

TEXPO-CZ s.r.o.

Působíme na trhu již více než 15 let. Mezi naše prioritní zaměření patří prodej spotřebního materiálu pro tisk a kancelář. Zaměřujeme se především na originální a kompatibilní náplně do tiskáren, tonery do kopírek, kancelářské potřeby a prezentační techniku, jako jsou např. tabule, flipcharty, promítací plátna, skartovačky nebo laminátory. Obchodujeme se zákazníky z celé ČR i SR.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.