• Detail firmy

KATCHEM spol. s r.o.

Základní popis

Anorganické chemikálie karborany, dekaboran, deriváty, BPA, BSH, borazin, borohydrid sodný a mnoho dalších. Polyamid PA-6: tyčovina různých rozměrů a desky, barva přírodní, černá (na zakázku i jiné, nový materiál s vysokou odolností proti otěru. Vývoj chemických sloučenin výzkum a vývoj sloučenin z oblasti boranové chemie.

Adresa

El. Krásnohorské 6
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00548162
DIČ:  CZ00548162
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  23
Roční obrat:  42000000

Výrobky, činnosti

Anorganické chemikálie

karborany, dekaboran, deriváty, BPA, BSH, borazin, borohydrid sodný a mnoho dalších

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 173 148
Telefon: +420 220 940 137
Fax: +420 220 940 137
E-mail: info@katchem.cz
E-mail: cerny@katchem.cz
WWW: www.katchem.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bohuslav Čásenský, CSc. - Jednatel

ing. Josef Neumann - Jednatel

ing. Otomar Kříž, CSc. - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.