• Detail firmy

HELD s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej stavebního materiálu. Poskytujeme dopravu a složení materiálu na stavbu, cenovou kalkulaci.

Adresa

Víta Nejedlého 8
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48028444
DIČ:  003-48058444

Výrobky, činnosti

Stavební materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 780 978
Mobil: +420 602 238 255
Fax: +420 274 780 966
E-mail: info@held-staviva.cz
WWW: www.held-staviva.cz

Kontaktní osoba

Frank Christian Held - Jednatel

E-mail: info@heldstaviva.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.