• Detail firmy

T E C O M Analytical Systems CS spol. s r.o.

Základní popis

Jsme distributorem amerického výrobce NOVA Biomedical - výrobce acidobazických a iontově-selektivních analyzátorů pro zdravotnictví (point of care).

Adresa

K Fialce 276/35
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15889785
DIČ:  CZ15889785

Výrobky, činnosti

Acidobazické analyzátory NOVA Biomedical

Analyzátory krve do laboratoří i jako variabilní POCT systém na nemocniční odd. - např. pro ARO, JIP, kardio, operační. sály apod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 518 110
E-mail: katerina.horakova@tecom-as.com
WWW: www.tecom-as.com

Kontaktní osoba

Kateřina Horáková

Telefon: +420 235 518 110
E-mail: katerina.horakova@tecom-as.com
Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.