• Detail firmy

SciTech spol. s r.o.

Základní popis

Prodej softwaru a databází pro chemiky i přírodovědce.

Adresa

Nad Šárkou 75
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41191871
DIČ:  CZ41191871

Výrobky, činnosti

Vybavení a kompletní speciální zařízení pro chemický průmysl

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 311 850
Telefon: +420 220 183 277
Fax: +420 224 311 850
E-mail: scitech@telecom.cz
WWW: www.scitech.cz

Kontaktní osoba

ing. Karel Ženíšek - Jednatel

Další firmy v oboru

ROLLPLAST

Činnost společnosti zahrnuje distribuci umělých hmot, manipulační systémy a komponenty potřebné pro výstavbu a údržbu strojů - transportních válečků, řetězy, modulární pásy, PVC pásky, síťoviny doprava, ložisková tělesa, kola, profily, skluzavky atd Zveme vás ke spolupráci.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.