• Detail firmy

VESMONT s.r.o.

Základní popis

Základové desky rodinných domů a průmyslových staveb - realizace do 7 dnů výstavba rodinných domů na klíč půdní vestavby rekonstrukce objektů Zemní práce: venkovní přípojky - elektro,plyn,voda,kanalizace vodoměrné a kanalizační šachty

Adresa

Jeřabinová 976
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26316137
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Montáže sádrokartonu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 722 026
Mobil: +420 603 418 482
Fax: +420 371 722 026
E-mail: vesmont@tumex.cz
WWW: www.vesmonttumex.cz
Další firmy v oboru

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.