• Detail firmy

FINISH, v.o.s.

Základní popis

Prodáváme zařízení pro sítotisk, tamponový, textilní a digitální tisk. Dále oblečení: trika, pracovní košile, mikiny, barvy pro sítotisk a digitální tisk. Potiskujeme samolepky, plast, papír, kov, trička, textil, reklamní předměty, lokální UV lak.

Adresa

náměstí T. G. Masaryka 23
533 03 Dašice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00529711
DIČ:  CZ00529711
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  40

Výrobky, činnosti

Textilní tisk

- stroje, zařízení, materiály, služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 304 360
Fax: +420 466 304 360
E-mail: finish.bm@tiscali.cz
WWW: www.finish-pce.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Miloš Machurek

Další firmy v oboru

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.