• Detail firmy

KOBE s.r.o.

Základní popis

Distribuce a prodej periferií pro notebooky, PC a PDA. Nabídka SSD disků, 3G modulů a routerů, GPS modulů, baterií, NAS serverů a příslušenství.

Adresa

Pod Parukářkou 4
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49684566
DIČ:  CZ49684566
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě LAN, WAN

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 585 338
Fax: +420 222 580 541
E-mail: kobe@kobe.cz
E-mail: zdenek@kobe.cz
WWW: www.kobe.cz

Kontaktní osoba

Ing. ZDENĚK HORÁČEK - Jednatel

Ing. MICHAL GERBEL - Jednatel

E-mail: michal@kobe.cz
Další firmy v oboru

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.