• Detail firmy

EUROLEX Praha s.r.o.

Základní popis

Prodej i montáž eurooken, dveří a garážových vrat. Dřevěná okna, eurookna, plastová okna, dveře, zimní zahrady, schodiště - Praha, Jihlava

Adresa

Na okraji 439/44
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25616722

Výrobky, činnosti

Dřevěná okna, eurookna, plastová okna,

dveře, zimní zahrady, schodiště - Praha, Jihlava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 610 691
Mobil: +420 608 666 616
Fax: +420 220 610 685
E-mail: praha@eurolux.cz
WWW: www.eurolex-praha.cz
WWW: www.eurolex.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kališ - Jednatel

Další firmy v oboru

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.