• Detail firmy

WINSTON PRODUCTION s.r.o.

Základní popis

Výroba strojů,jejich částí i jednotlivých strojních součástí dle výrobní dokumentace zákazníků, vrtání dlouhých, přesných otvorů ..

Adresa

Hudcova 78b
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49452959
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  70
Roční obrat:  3000000

Výrobky, činnosti

Jednoúčelové stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 513 475
Fax: +420 541 513 464
E-mail: production@winston.cz
WWW: www.winston.cz
WWW: www.winston.cz

Kontaktní osoba

Igor Bartoš - Jednatel

Mobil: +420 736 487 242
E-mail: i.bartos@winston.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

MORAVIACHEM abrasives s.r.o.

Nabídka kvalitního brusiva od našich tuzemských i zahraničních partnerů. Brusné nástroje jsou vyrobeny v mnoha modifikacích, vždy ve velké paletě hrubostí a velikostí, které zákazník požaduje. V doplňkovém sortimentu dále nabízíme chemii a pracovní pomůcky včetně potřeb pro úklid. Veškeré informace včetně katalogů výrobků naleznete na našich webových stránkách.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.