• Detail firmy

Ing. Jana Szczepańska

Základní popis

Svítidla a osvětlení – interiérové, exteriérové a zahradní svítidla.

Adresa

Soukromá 472
739 34 Václavovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48419583
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Svítidla

pro : rodinné domy a byty, kuchyně, zahradní svítidla, restaurace a hotely, LED svítidla, luxusní svítidla.

Kontaktní údaje

E-mail: javikon@seznam.cz
WWW: www.javikon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Szczepańska - Majitel

Mobil: +420 603 812 782
E-mail: javikon@seznam.cz
Další firmy v oboru

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.