• Detail firmy

ART REPROFAX s.r.o.

Základní popis

Prodej a záruční servis kopírek, faxů, tiskáren, popisovačů, multifunkcí Brother, Kyocera, Olivetti. Zajišťujeme servis Canon, Gestetner, Minolta, HP, UTAX, Ricoh. Opravy skartovačů a kancelářské techniky. Kopírujeme do A3 barevně, laminace a vazba.

Adresa

Bořivojova 11
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40766357
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Potřeby kopírovací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 720 356
Fax: +420 222 720 805
Fax: +42 026 270 149
E-mail: firma@art-reprofax.cz
WWW: www.art-reprofax.cz

Kontaktní osoba

Pavel Jícha - Jednatel

Jan Švec

Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

Tiskárny Praha

Pro vás a vaší tiskárnu udělá prakticky cokoliv. Ať se jedná o čištění, údržbu, servis, nákup nového přístroje nebo například ekologickou likvidaci, nic pro nás není překážkou. Vyřešíme za vás jakýkoliv problém s vaším zařízením.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.