• Detail firmy

Brnka - HJN TREZORY

Základní popis

Trezory otevírání, servis, prodej výroba klíčů všeho druhu

Adresa

Karlínské Náměstí 10/376
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44863039
DIČ:  CZ6604080648
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  3000000

Výrobky, činnosti

Trezory

otevírání, servis, prodej výroba klíčů všeho druhu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 920 311
Mobil: +420 605 800 666
E-mail: brnka@volny.cz
E-mail: info@supersafe.cz

Kontaktní osoba

Václav Brnka

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.