• Detail firmy

JAZAKO s.r.o.

Základní popis

Zakázkovou kovovýroba. Vývoj a výroba ocelových palet. Stěhování technologií a linek, těžkých břemen a pronájem vysokozdvižných vozíků a manipulátorů

Adresa

Dlouhá 738
294 04 Dolní Bousov

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27148696
DIČ:  CZ27148696
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  7
Roční obrat:  5000000

Výrobky, činnosti

Zámečnické služby

Kontaktní údaje

E-mail: jazako@jazako.cz
WWW: www.jazako.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Janů - Jednatel

Mobil: +420 725 450 064

Zdeněk Janů - Jednatel

Mobil: +420 604 509 030
Další firmy v oboru

Petr Rubeš

Specializací firmy je zámečnická výroba a kovoobrábění. Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování. Realizujeme i složitější zakázky, jako je např.: zdravotnická a filmová technika ze speciálních materiálů, nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroje apod. Garantujeme kvalitní a přesnou práci. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

VISBETO, s.r.o.

Dodáváme vibrační techniku, zavážecí vozy a další zařízení pro stavebnictví. Jsme přímým výrobcem a dodavatelem. Kromě toho našim zákazníkům nabízíme zakázkovou výrobu v oborech zámečnictví a sváření.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.