• Detail firmy

FELIX PRAHA s.r.o.

Základní popis

Ochrana majetku a osob*Zabezpečovací systémy*Kamerové systémy*Sledování vozidel*Střežení vozidel*Pult Centralizované Ochrany

Adresa

Kolbenova 40a
190 02 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25611054
DIČ:  CZ25611054
Rok založení:  1987
Počet zaměstnanců:  150
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní agentury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 032 090
Telefon: +420 266 032 080
Mobil: +420 724 630 902
E-mail: felix.praha@volny.cz
WWW: www.felix-praha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Setnička - Jednatel

František Hájek

Další firmy v oboru

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.