• Detail firmy

FERIST spol. s r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž potrubních rozvodů systémem VICTUALIC.

Adresa

Ocelářská 9
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46359508
DIČ:  CZ46359508
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Potrubářské práce

- systém VICTAULIC - voda, vzduch, plyn, pára vč. chemických látek - nerez, ocel, měď, plast - komplexní práce, rekonstrukce i nové stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 819 186
Mobil: +420 736 610 801
Fax: +420 284 819 751
E-mail: ferist@email.cz
WWW: www.ferist.eu

Kontaktní osoba

Petr Barta

Petra Fuxová

Další firmy v oboru

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.