• Detail firmy

DABOK s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod elektroinstalačním materiálem. Nabízíme kompletní sortiment jako jsou vodiče, jističe, stykače, vypínače, svítidla, světelné zdroje, rozvaděče, zásuvky, relé. Dodáváme i hromosvody, přímotopy, atd.

Adresa

Ke Kotlářce 292/8
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26167034
DIČ:  CZ26167034
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  30
Roční obrat:  250000000

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

elektroinstalační materiál

Kontaktní údaje

E-mail: dabok@dabok.cz
WWW: www.dabok.cz

Kontaktní osoba

David Krejčík - Jednatel

Jiří Jakoubek - Jednatel

Petr Silný - Jednatel

Ivana Pavlasová

Mobil: +420 603 192 874
E-mail: pavlasova@dabok.cz

Pobočky

ELIMAT ELEKTRO s.r.o.
K Cihelnám 100
317 06 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.