• Detail firmy

TĚŠÍNSKÉ PAPÍRNY s.r.o.

Základní popis

Polygrafická výroba Tisk katalogů, reklam, brožur... Knižní vazba

Adresa

Bezručova 212/17
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60775505

Výrobky, činnosti

Knižní vazba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 711 755
Mobil: +420 606 762 230
Mobil: +420 558 711 628
E-mail: info@tepap.cz
E-mail: alena.suchankova@tepap.cz
WWW: www.tepap.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ MATUSZEK - Jednatel

Telefon: +420 604 679 719
Další firmy v oboru

Jiří Pustina TISKSERVIS

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ofsetového i digitálního tisku a knihařského zpracování včetně nafocení a grafické přípravy. Tiskneme na tiskovém stroji formátu B2 - KBA Rapida 75 se scenovacím denzitometrem. Knihařské zpracování provádíme na skládacím stroji Shoe a lepičce Horizont. V oblasti tisku máme letité zkušenosti, naši kvalifikovaní zaměstnanci Vám zaručí tisk v nejvyšší kvalitě.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.