• Detail firmy

TĚŠÍNSKÉ PAPÍRNY s.r.o.

Základní popis

Polygrafická výroba Tisk katalogů, reklam, brožur... Knižní vazba

Adresa

Bezručova 212/17
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60775505

Výrobky, činnosti

Knižní vazba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 711 755
Mobil: +420 606 762 230
Mobil: +420 558 711 628
E-mail: alena.suchankova@tepap.cz
E-mail: info@tepap.cz
WWW: www.tepap.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ MATUSZEK - Jednatel

Telefon: +420 604 679 719
Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.