• Detail firmy

TŘÍSKA spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou froté a jersey napínacích prostěradel a povlečení. Dále vyrábíme úplety ze 100% bavlny, směsí Ba-Pes, Ba-Pad, Ba-Vs a Ba-acryl. Vše s možností zaplétání LYCRY nebo ELASTOMERU.

Adresa

Thámova 25
415 02 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48952923
DIČ:  CZ48952923
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  35
Roční obrat:  36000000
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Textilní metráž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 539 729
Fax: +420 417 563 360
E-mail: info@prosteradla.cz
WWW: www.prosteradla.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Poživil

Telefon: +420 417 563 360

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Kamila Kolmanová

Společnost zajišťuje prodej krasošatů a různých sportovních dresů a kostýmů. Vámi vybraný model bude ušití přímo na míru. Není nutné osobní setkání lze zadat pouze požadované rozměry. Na našich stránkách najdete široký výběr krasošatů, krasosukní, krasokošil, baletních kostýmů a dalších. Vyberte si a poté nás stačí pouze kontaktovat. Provozujeme i bazarový prodej krasobruslařských potřeb.