• Detail firmy

HORSKÝ s.r.o.

Základní popis

Provádění diagnostiky staveb a stanovení možnosti použití různých hmot. Vývoj stavební chemie a provádění aplikačního servisu při sanaci

Adresa

Klánovická 286/12
194 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25631900
DIČ:  CZ25631900
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Sanace betonů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 860 623
Mobil: +420 603 540 690
E-mail: horsky@horsky.cz
WWW: www.horsky.cz

Kontaktní osoba

ing. Jan Horský - Jednatel

ing. Hana Horská - Jednatel

Další firmy v oboru

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.