• Detail firmy

ENIKA spol.s r.o.

Základní popis

komponenty pro automatizaci, elektromechanické součástky, světelná technika, bezdrátové ovládání, vývoj, výroba elektroniky

Adresa

Nádražní 609
509 01 Nová Paka

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15055761

Výrobky, činnosti

Elektromechanické součástky pro elektroniku

komponenty pro automatizaci, elektromechanické součástky, světelná technika, bezdrátové ovládání, vývoj, výroba elektroniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 773 360
Fax: +420 493 763 322
E-mail: r.panchartek@enika.cz
WWW: www.enika.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Ing. Vávra - Jednatel

Radek Parchantek

Michal Geisler - Jednatel

Další firmy v oboru

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.