• Detail firmy

ATD ELEKTRONIK s.r.o.

Základní popis

Prodáváme elektronické součástky: DC/DC měniče, tlumivky, ferity, varistory, termistory, diody, tranzistory, konektory, kabely.

Adresa

Luženičky-Luženice 10
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49788507
DIČ:  CZ49788507
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Různé optoelektrické součástky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 723 915
Fax: +420 379 725 868
E-mail: atd elektronik@traveller.cz
E-mail: info@atd-elektronik.cz
WWW: atd-elektronik.cz

Kontaktní osoba

ing. Petr Jankovec - Jednatel

Další firmy v oboru

I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneumatik, alu kol a příslušenství. Vybírat můžete také v našem internetovém obchodě. Provozujeme pneuservis pro nákladní i osobní vozy.

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.