• Detail firmy

FERRIC spol. s r.o.

Základní popis

Kovovýroba pro stavebnictví: -násypky všech typů -paletovací vidle -kovové palety -kontejnery -vyklápěcí kontejner -zábradlí -vrata -brány

Adresa

Letkovská 42
315 00 Plzeň - Božkov

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48360520
DIČ:  CZ48360520
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Veřejné osvětlení

historické reference - Františkovy Lázně, Písek, Karlovy Vary, Loket

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 443 123
Mobil: +420 602 423 411
E-mail: ferric@iol.cz
E-mail: ferric@ferric.cz
WWW: www.ferric.cz

Kontaktní osoba

Václav Červený

Další firmy v oboru

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

ZAMOS PLZEŇ v.o.s.

Zabýváme se svařováním hliníku, nerezu, železa i litiny. Provádíme drobné zámečnické práce, kovovýrobu na zakázku a frézování, rovněž realizujeme ohýbání plechů. Rádi Vám poskytneme více informací po kontaktu s námi.