• Detail firmy

BEEP s.r.o.

Základní popis

Vyvíjíme a dodáváme podnikový informační systém TWIST INSPIRE (ERP, CRM, ekonomický software, účetní software) optimalizovaný pro malé a střední firmy

Adresa

Na Okrouhlíku 1038/13
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62912895
DIČ:  CZ62912895
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  8
Roční obrat:  15000000

Výrobky, činnosti

Vývoj software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 689 730
Telefon: +420 284 689 729
E-mail: info@twist-erp.cz
WWW: www.twist-erp.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Ehrenberger - Jednatel

Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.