• Detail firmy

ALFA MEDIMEDIA s.r.o.

Základní popis

Nabídka reklamních a marketingových služeb, grafického designu, webdesignu a reklamních předmětů. Provádění fotografií, direct mailu či tisku.

Adresa

Pod Nuselskými schody 3
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61680257
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Reklamní tabule

tvorba reklamní komunikace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 247 595
Fax: +420 222 513 696
E-mail: michal.schlindenbuch@alfamedimedia.cz
WWW: www.alfamedimedia.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Schlindenbuch - Jednatel

Ing. Miloš Smetana - Jednatel

Další firmy v oboru

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.