• Detail firmy

FEROBET - PUPP PETR

Základní popis

Dlažby a obrubníky. Zdi, palisády, stříšky, schody. Zahradní architektura, bazénové lemy. Tvárnice, technické prvky, doplňky.

Adresa

Kalouskova 14a
683 01 Rousínov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46985832
DIČ:  341-6109011084
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Betonové prvky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 370 766
Mobil: +420 775 959 475
E-mail: ferobet@wo.cz
WWW: www.ferobet.cz

Kontaktní osoba

Petr Pupp - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

SOKOLA Group s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku. Vyrábíme vestavěné skříně, dětské a studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek, kuchyňský nábytek a mnoho dalšího. Zajišťujeme zakázkové práce pro nábytkářský průmysl.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.