• Detail firmy

DV STYL s.r.o.

Základní popis

Společnost DV STYL se věnuje výrobě zakázkového nábytku a dekorativních předmětů. Zvláště kuchyně, dětský nýbytek a seriová výroba reklamních předmětů. Máme bohaté zkušenosti s velkosériovou výrobou cinkového spoje.

Adresa

Příkop 2a
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25317849
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Seriová dřevovýroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 766 661
E-mail: dvstyl.zizka@seznam.cz
WWW: www.dvstyl.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Eremiáš - Jednatel

Mobil: +420 603 361 829

Jan Žižka - Jednatel

Další firmy v oboru

POPELÁK Jakub - Truhlářství - podlahářství

Nabízíme truhlářské práce a zhotovení nábytku na zakázku. Specializujeme se na kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, koupelnový i kancelářský nábytek. Pokládáme plovoucí podlahy a smontujeme Vám i jinde zakoupený nábytek. Naleznete nás v Brně - Dolních Heršpicích.

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Vilém Slovák - kuchyně a vestavěné skříně

Specializujeme se na výrobu nábytku na míru. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, koupelnový nábytek, kancelářský nábytek nebo nábytek do dětských pokojů.