• Detail firmy

TVÁŘECÍ STROJE s.r.o.

Základní popis

Stroje na laserové řezání, dělení trubek, profilů a plechů. Zakružovačky, válcovačky závitů, ohýbačky, linky pro podélné a příčné dělení plechů, lisy.

Adresa

Daňkova 3336/2
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25772473
DIČ:  CZ25772473
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Stroje na laserové řezání a dělení trubek, profilů

Stroje na laserové řezání a dělení trubek, uzavřených a otevřených profilů, stroje pro laserové řezání a úkosování plechů. Technologie : vláknové lasery fiber a lasery CO2. Stroje dle specifikace zákazníka. Trubkové lasery 2D a 3D.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 216 213
Fax: +420 257 212 235
E-mail: info@tvareci-stroje.cz
WWW: www.tvareci-stroje.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Kučera

Další firmy v oboru

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

BFK, spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou automatických strojů. Dodáváme etiketovací stroje, zavírací stroje, plnící a adjustační linky, balící stroje, destohovací a stohovací stroje, vyfukovací stroje, vkládací stroje, plnící linky sypkých materiálů apod.