• Detail firmy

TONSTAV SERVICE s. r. o.

Adresa

Okružní 630
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63907887
DIČ:  077-63907887
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  11

Výrobky, činnosti

Stavební výtahy

lehké, vrátky prodej, pronájem, servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 840 111
E-mail: tonstav@bon.cz
WWW: www.tonstav-service.cz

Kontaktní osoba

Jiří Tonzar - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

TONSTAV-SERVICE s.r.o.
Okružní 630
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Ivan Pešina

Zabýváme se prodejem dopravních a transportních pásů a řemenů. Nabízíme plastové dopravní a transportní pásy, ploché hnací řemeny, kulaté řemeny, klínové transportní řemeny aj. Provádíme spojování dopravních pasů a hnacích řemenů přímo u zákazníka.

STANOK s.r.o.

Naše firma se zabývá trhem v Kazachstánu, kde byla v roce 2011 otevřena kancelář. Naším úkolem je plnit požadavky našich zákazníků. Spolupracujeme jak s rusky, tak s česky mluvícími zákazníky. Nabízíme kompletní řešení pro výběr, dodávku, připojení a výrobu pomocí nových strojů a zařízení. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, či nabídka oprav a modernizací.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.