• Detail firmy

VITRUM PRAHA, s.r.o.

Základní popis

Prodej laboratorního skla, přístrojů, nábytku a chemikálií.

Adresa

Pražská 442
281 67 Stříbrná Skalice

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63073242

Výrobky, činnosti

Skleněné předměty pro laboratoře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 570 321
Telefon: +420 321 693 220
Fax: +420 321 570 320
E-mail: praha@vitrum.cz
WWW: www.vitrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Moravec - Jednatel

Jiří Študent - Jednatel

. Petrus

Mobil: +420 777 693 221
Další firmy v oboru

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.

BTL sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów

Spolupráce s vysokými školami v Lodži a výzkumných center z celé země bylo možné se zaměřit na mikrobiologickou profilu závodu. Společnost BTL tým lidí s velkou zkušeností, že každý den se provádí společný cíl, kterým je plná spokojenost zákazníka.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.