• Detail firmy

AUTO - STAR

Základní popis

Nákup a prodej náhradních dílů na osobní automobily ŠKODA, nákladní automobily LIAZ, TATRA a AVIA, autobusy KAROSA a traktory ZETOR

Adresa

Arnoldova 80
295 01 Mnichovo Hradiště

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45100454
DIČ:  050-6902113207
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Náhradní díly pro nákladní automobily a autobusy

velkoobchod - AVIA, LIAZ export - TATRA, KAROSA

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 771 834
Fax: +420 326 771 135
E-mail: autostar@iol.cz
WWW: www.auto-star.cz/

Kontaktní osoba

Jiří Strnad - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.