• Detail firmy

TAREKA s.r.o.

Základní popis

Naše společnost TAREKA s.r.o. se zabývá kompletní inženýrsko-investorskou činností a to zejména v oblasti výstavby pozemních a vodohospodářských staveb.

Adresa

Palackého 351/6
390 01 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46679006
DIČ:  110-46679006
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  7
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Inženýrská činnost

Kontaktní údaje

E-mail: taraka@volny.cz
WWW: www.tareka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Pivokonský - Jednatel

Mobil: +420 602 256 181

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dřevostavby Štika s.r.o.

Stavíme a projektujeme dřevostavby. Postavíme a navrhneme malou pergolu, altán, chatku nebo rodinný dům. Specializujeme se na dodání a montáž dřevěné konstrukce, která je tradičně tesařsky vázána, ovšem při použití moderní technologie. Konstrukce dodáváme do fáze hrubé stavby tak, aby byl objekt plně funkční.

Yachtboom s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hausbótů nebo-li obytných plavidel dle projektové dokumentace schválené Státní plavební správou Praha. Hlavními díly hausbótů je lodní těleso, které může být jednotrupé nebo vícetrupé a nástavba, jejíž opláštění je řešeno palubkami u klasických hausbótů či kompozity u hausbótů moderních. Nabízíme hausbóty tří řad: Traweller YB27, Traweller YB35, Traweller YB classic.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.