• Detail firmy

RINA s.r.o.

Základní popis

výroba nápojových koncentrátů, a to jednak nízkoenergetických, které obsahují umělá sladidla, a dále sirupů - koncentrátů s obsahem cukru.

Adresa

U Kovárny 171/6
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49549022
DIČ:  CZ49549022
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Ovocné sirupy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 991 949
Mobil: +420 724 068 350
Fax: +420 326 991 949
E-mail: rina-celakovice@iol.cz
WWW: www.rina-celakovice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jitka Richterová - Jednatel

Ing. Světomír Richter - Jednatel

Další firmy v oboru

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .