• Detail firmy

PILA VRCHOSLAV s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej řeziva a dřevěných stavebních polotovarů.

Adresa

Nová Vrchoslav 620
417 41 Krupka

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25009788
DIČ:  210-25009788
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  30

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 568 081
E-mail: pilavrchoslav@volny.cz
WWW: www.pilavrchoslav.cz

Kontaktní osoba

Vladimíra Adamcová - Jednatel

Pobočky

Alpin Mont Servis s.r.o.
Ruská 94
417 01 Dubí

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.