• Detail firmy

SKLADOVÁ SLUŽBA KRISTÍNA KUBÁLKOVÁ

Základní popis

Prodej pelet a briket. Brikety a pelety jsou vyrobené z čisté dřevní hmoty a jsou slisovány za horka bez jakýchkoliv chemických příměsí a pojiv

Adresa

Na Škardě 35
250 63 Mratín

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43104193
DIČ:  010-525603156
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Skladování

strojní, ruční vykládka zboží, uložení ve zděném suchém skladu, na volné ploše ostraha a pojištění

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 261 825
Mobil: +420 601 261 825
Mobil: +420 601 261 825
Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.