• Detail firmy

Elektrosvit Svatobořice, a.s.

Základní popis

Výroba a prodej elektrických svítidel. Nabídka veřejného osvětlování a světlometů. Prodej ocelových i plastových stožárů.

Adresa

Nádražní 277
696 04 Svatobořice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49437313
DIČ:  CZ49437313
Rok založení:  1906

Výrobky, činnosti

Vnitřní a venkovní osvětlení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 397 421
Telefon: +420 518 397 411
Mobil: +420 606 750 743
Fax: +420 518 397 422
E-mail: elektrosvit@elektrosvit.cz
WWW: www.elektrosvit.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jozef Šutka - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.