• Detail firmy

KAMO obchodní společnost, s. r. o.

Základní popis

Divize gastro a potraviny nabízí hygienicky balený cukr, sůl, pepř a balený třtinový cukr. Individuální reklamní potisk pro hotely, restaurace, velkoobchody. Divize floristiky realizuje ucelenou řadu výrobků Floralife pro péči o řezané květiny.

Adresa

Částkov 132
687 12 Částkov

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45244391
DIČ:  CZ45244391

Výrobky, činnosti

Reklamní činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 317 536
Fax: +420 222 316 803
E-mail: kamo@kamo.cz
WWW: www.kamo.cz

Kontaktní osoba

ing. Zdeněk Jonáš - Jednatel

Další firmy v oboru

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.