• Detail firmy

MT s.r.o.

Základní popis

opravy a prodej elektrických strojů, dodávky zahraničních elektrických a elektroizolačních materiálů výroba zařízení pro ochranu před kontaminací půdy ropnými deriváty

Adresa

Rudé armády 1820/37
733 01 Karviná

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14614154
DIČ:  CZ14614154
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Čerpadla a systémy pro zavodňování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 746 925
E-mail: mtsro@volny.cz
WWW: www.mujweb.cz/www/mtsro

Kontaktní osoba

Ivan Jakeš - Jednatel

Telefon: 596 316 316
Další firmy v oboru

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.