• Detail firmy

ARBOR - VÍTĚZSLAV KLOPEC - DŘEVOPRODEJ

Základní popis

Naší specializací je prodej, pokládka, broušení, čištění a renovace parket. Zaměřujeme se na dřevěné podlahy jako jsou mozaiky, parkety, palubky a třívrstvé dřevěné podlahy.

Adresa

Řepčínská 110/14
779 00 Řepčín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66956056
DIČ:  379-7211245547
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Dřevěné podlahové latě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 230 550
Mobil: +420 604 851 388
E-mail: ardor@quick.cz
WWW: www.ardor.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Klopec - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Miloslav Pešan

Podlahářské práce Mělník. Specializuji se na pokládku dřevěných i plovoucích podlah, PVC, vinylu, marmolea a zátěžových koberců. Podlahářské práce provádím komplexně, od úpravy podkladu, až po položení nové podlahy, zajišťuji rovněž renovace podlah. S výběrem podlahy Vám rád poradím. Neváhejte mě kontaktovat!