• Detail firmy

FinLingua s.r.o.

Základní popis

PŘEKLADY-Spolupracujeme s rodilými mluvčími s profesionální zkušeností zejména v oblastech finančních trhů, bankovnictví, IT, obchodu a marketingu.GRAFICKÉ SLUŽBY,TISKOVÁ PRODUKCE

Adresa

Lékařská 291/6
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12247855
DIČ:  009-6908120175
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Překladatelské služby

Kontaktní údaje

Mobil: 602 208 228
E-mail: marcela@finlingua.cz
WWW: www.finlingua.cz
Další firmy v oboru

Pellar Ruben

Poskytujeme služby v oblasti překladů a tlumočení. Zabýváme se nizozemštinou, němčinou, romštinou, angličtinou a francouzštinou. Provádíme překlady odborných textů, soudní ověření, konsekutivní i simultánní tlumočení.

Bridges, s.r.o.

Zaměřujeme se na výuku angličtiny a ostatních světových jazyků především formou individuálních a firemních kurzů. Zajišťujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Nabízíme individuální přístup a připravíme Vám kurz šitý na míru, tak aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a vedl co nejrychleji k cíli kterého chcete dosáhnout. Nabízíme překlady a tlumočení.

Jana Zamorová

Specializuji se na překlady, tlumočení a vyučování španělštiny. Zajišťuji překlady textů a dokumentů napříč všemi obory lidské činnosti. Doplňkově překládám i z a do portugalštiny. V rámci výuky španělštiny nabízím individuální hodiny pro začátečníky i pokročilé, doučuji středoškolské a vysokoškolské studenty. Učím rovněž češtinu španělsky a portugalsky hovořící cizince a studeny ZŠ a SŠ.