• Detail firmy

Jiří Velendorf

Základní popis

Diesel servis specializovaný na diagnostiku a opravy vysokotlakových systémů common rail DELPHI pro vozy zn. Ford, Renault, Hyundai, Kia a další. Prodej vstřikovačů a čerpadel common rail. Opravy motorů a servis vozů zn. VW, Seat, Škoda, Iveco Daily.

Adresa

Janáčkova 247 - Radošovice
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11268352

Výrobky, činnosti

Opravy vysokotlakových systémů .

Diesel servis specializovaný na diagnostiku a opravy vysokotlakových systémů common rail DELPHI pro vozy zn. Ford, Renault, Hyundai, Kia a další.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 604 503

Kontaktní osoba

Jiří Velendorf - Majitel

Mobil: +420 739 055 298
E-mail: velendorf@seznam.cz
WWW: www.dieselpoint.cz
Další firmy v oboru

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

AUTOSERVIS David Svoboda

Provozujeme autoservis v Hlízově u Kutné Hory. Zaměřujeme se na osobní a užitková vozidla. Provádíme diagnostiku, plnění klimatizace, geometrii kol, výměny olejů a brzdových destiček a další služby autoservisu včetně oprav karoserií. Zajišťujeme STK a montujeme tažná zařízení.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.