• Detail firmy

TRASCONTROL s. r. o.

Základní popis

Služby v oblasti výpočetní a kancelářské techniky.

Adresa

Smetanova 483
436 01 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46713620
DIČ:  CZ46713620
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  20
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže telekomunikačních zařízení

Kontaktní údaje

Fax: +420 476 767 123
E-mail: jenicek@transcontrol.cz
E-mail: tcl@transcontrol.cz
WWW: www.transcontrol.cz

Kontaktní osoba

ing. Emil Jeníček - Jednatel

Telefon: +420 414 120 223
Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.