• Detail firmy

ADU.CZ s. r. o.

Základní popis

Zajišťujeme služby v oblasti audit, daně, účetnictví pro obce, firmy, příspěvkové a neziskové organizace. Auditorská činnost, daňové a účetní poradenství, přezkoumání hospodaření obcí.

Adresa

Zámostí 68
387 06 Malenice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62522078
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Daňové poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 371 000
E-mail: adu@adu.cz
WWW: www.adu.cz

Kontaktní osoba

ing. Václav Pacák - Jednatel

ing. Simona Pacáková - Jednatel

Mobil: +420 602 157 517
Další firmy v oboru

Roman Vlasatý R - com

Poskytujeme komplexní služby v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence včetně mzdové agendy. Našim zákazníkům nabízíme také zastupování na úřadech, jako je Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení či Zdravotní pojišťovna.

BENE CB spol. s r.o.

Naše společnost se již několik let věnuje službám v oblasti účetnictví. Zabýváme se vedením účetnictví pro právnické a fyzické osoby, zpracováním daní a mezd. Připravíme firmy k auditu, zrekonstruujeme účetnictví a zastoupíme je při jednáních s úřady. Neváhejte nás kontaktovat. Díky mnohaletým zkušenostem zajistíme profesionální účetní servis včetně poradenství i Vám.

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.