• Detail firmy

ANDRA HB s.r.o.

Základní popis

Zakázková výroba nábytku, kuchyňských linek, dětských pokojů, dveří a kanceláří. Prodej vestavných spotřebičů. Nabídka kování Blum.

Adresa

Zámecká 231
582 21 Pohled

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25920791

Výrobky, činnosti

Kuchyňské linky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 425 053
E-mail: andra.hb@seznam.cz
WWW: www.andrahb.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kubát - Jednatel

Mobil: 603 257 950

Andrea Břízová - Jednatel

Mobil: 603 584 995
Další firmy v oboru

Milan Fák - Truhlářství

Hlavním výrobním programem našeho truhlářství je nábytek z masivního dřeva a lamelové dveře v různých provedeních. Vyrábíme na zakázku: kuchyně, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, police, postele, zařízení hotelů, restaurací a kanceláří, obložení schodišť, stěn a stropů, a to dle našich návrhů i návrhů zákazníka. Lamelové dveře dodáváme pro šatní skříně, botníky, kuchyňské linky apod.

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!