• Detail firmy

INSTALATÉRSTVÍ Sýkora - Regner s.r.o.

Základní popis

Veškeré instalační práce - voda, topení, plyn

Adresa

Havlíčkovo nám. 263
334 01 Přeštice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28000307
DIČ:  142-6710141757
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Rozvody vody, topení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 897 777
Fax: +420 377 897 777
WWW: www.instalaterstvi-sykora-regner.cz
Další firmy v oboru

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

SILNIČNÍ INŽENÝRSKÁ SPOLEČNOST, s.r.o.

Naše společnost provozuje akreditovanou zkušební laboratoř. Ta provádí zkoušení asfaltů, asfaltových směsí, kameniva, zemin a konstrukčních vrstev vozovek a další s tím související činnosti. Dále provádíme diagnostiky stávajících konstrukcí vozovek, zpracování kontrolních a zkušebních plánů staveb a technické poradenství na stavbách.